Jdi na obsah Jdi na menu

Vyhlášení Rallye Cupu 2011 opět v Katovicích !!!

poharek.jpgV sobotu 10. prosince proběhlo vyhlášení letošního Rallye Cupu  v našich oblíbených Katovicích.

Sešli jsme se po 16. hodině vedle sálu v hospodě U Vondráčků a byli to hlavně trabantisti, kteří se chtěli s Radkem Zajícem dohodnout na aktualizaci TWRC pro rok 2012. Za HRT byli přítomni Hnáta s Pytlákem a Dandy, zástupci KRT, RKL i Jirka Formánek s Jirkou Melichem. Chyběl Michal Kašpar, který snad na příští sezónu zbrojí. Dohodli jsme se, že TWRC bude příští rok obsahovat 10 soutěží napříč všemi formami volných soutěží v ČR. Z Volného poháru si vybere 2 soutěže a z RC  soutěže tři. Ostatní bude 1x Michal Kotek - okruh Písek, 1x Valečko - Rallye Show, 2x Krob / Sosnová a Tchořovice / a jednou slalom  v Budějovicích. Novinkou bude přiřazování čtyřech koeficientů obtížnosti  podle délky a náročnosti soutěže, což je podmínka jistě nutná. Zůstávají poloviční body při účasti malého počtu Trabantů v závodě.

Od 19. hodin vypuklo vedle v sále vyhlašování vítězů za letošní rok. Hnáta s Pytlákem získali poháry za 3. místo v kategorii H1.

A poté jsme se veselili až do pozdních nočních hodin.

Zajímavý program, ukázky záznamů z letošních tratí, netradiční dárek pro Michala Rejchrta - náhradní plato střechy v reakci na jeho havárii na Litoměřicích...,